Muayenehanem.com Üye Girişi | Ücretsiz Üyelik | İletişim
. . Medikal Cihaz İlanları . .

Medikal Malzeme İlanları

. . Medikal Emlak İlanları . . Medikal İş İlanları . .
Üyelik İşlemleri

maddeÜye Giriş Ekranı

maddeBireysel Üyelik

maddeKurumsal Üyelik

maddeŞifre Hatırlatma Servisi

Medikal Cihazlar
Medikal Malzemeler
Medikal İş İmkanları
Medikal Emlaklar
Arama: 

 

  Muayenehanem.com Şirket Bilgileri & Politikası  
Şirket Politikası

Muayenehanem.com 2004 yılında ilk yayınına başlayarak Türkiye'de yalnızca sağlık ve medikal alanda ilan platformu olarak hizmet veren ilk ve öncü internet platformudur.

Kurulduğu günden günümüze kadar 12 yılın üzerindeki sektör tecrübesi ve bu alandaki lider konumu ile tüm Hekim, Sağlık ve Medikal Sektörü Profesyonellerine katmadeğerli online servisler sunmaya devam etmektedir.

Muayenehanem.com 2015 yılında şirketleşerek "Muayenehanem.com Medikal Toknolojiler" ünvanıyla faaliyetlerini yeni kurumsal kimliğiyle sürdermektedir.

Muayenehanem.com'un sunmuş olduğu katmadeğerli servislerle Sağlık Sektörü Profesyonellerine yönelik olarak Medikal Cihaz, Medikal Malzeme, Medikal Emlak ve Medikal İş İlanları yayınlayabilirsiniz.

Size veya şirketinize özel Medikal Mağazanızı oluşturarak kendi E-Ticaret sitenizi kurabilir, müşterilerinize kredi kartına 9 taksit imkanı ile ürün satışına hemen başlayabilirsiniz.

 

Kurulduğu günden itibaren yürürlükte olan ve yürürlüğe giren tüm yasal düzenlemelerle tam uyumlu olarak tasarlanan Muayenehanem.com'da, 256 Bit SSL şifreleme sistemi ile yalnızca sepet sayfasında değil, Muayenehanem.com'un tüm sayfalarında yüksek güvenlikle işlemlerinizi gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.